MÖBLER / Skåp & hyllor / Väggvitrinskåp 7132656
nr 713 2656
Väggvitrinskåp
Proviniens skryssaren Svealand, Mahogny, längd: 130, djup: 37, höjd: 111
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 september 2011
kl 19:53:10
700 kr
750 kr
800 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr